+90 232 482 29 30

Sosyal Medyada Biz}

Mağdur Hakları

Mağdur Hakları

Yaşadığınız trafik ilçesi sonucu olarak meydana gelen bedeni hasar vaziyetine yönelik 310 bin TL’sına civarı tazminat hakkınız olabilir.

Ayrıca ilçenin yepyeni olmuş olması da gerekmemektedir. Nihai 8 seneye civarı geçirdiğiniz trafik ilçesi sonucu meydana gelen tazminatınızı -doğru yoldan gittiğiniz takdirde- legal getirisiyle beraber kuruşu kuruşuna alabilirsiniz. Hem Bir de bir sürü az bir zaman içerisinde… Beynelmilel sigorta şirketlerinden Allianz aracılığıyla yapılan Riziko Raporu’na yönelik yeryüzünde her sene 50 milyon yaralanmalı trafik ilçesi gerçekleşirken, bir,2 milyon trafik ilçesi kişilerin hayatlarına eşya oluyor. Raporda dünya üstünde her 6 saniyede bir bireyin trafik ilçesi mağduru meydana geldiği bildiriliyor. Profesyoneller, ilçelerde bedenen zarara uğrayan bireylerin haklarını bilmediğini bu sebeple de sigortaya veya Garanti Fonu’na başvurmadıklarını ifade etti. Araştırmalar, vefat hadiselerinde yüzde 20, sakatlık yaşaması veya bedensel yaralanmalarda ise yüzde 80’e yakın müracaat yapılmadığını meydana koyuyor. Şayet siz veya bir tanıdığınız, bir talihsiz kaza sonucu bedeni bir mağduriyet yaşadıysa yapmanız ve uyarı etmeniz gerekenler;

UZMAN YARDIMI ALIN Bu konu netice olarak bir sigorta konusudur. Bu yüzden hakettiğiniz ölçüsü alabilmek veya noksan almamak için kesinlikle sigorta mevzuatına hakim, bürokrasiyi alim ve emin prof firmalarla çalışmalısınız.. MAĞDURİYETİNİZİ GİDERMEK İSTERKEN BIR DAHA MAĞDUR OLMAYIN Piyasada çantacı olarak deyim edilen bireylerin vaatlerine itibar etmeyin. Tazminat rakamlarının yüksek olması art niyetli veya işi bilmeyen bir bir sürü bireyin de iştahını kabartmaktadır. Bu tip kişlerden uzak durun ve kesinlikle dair uzman ve emin firmaları seçim edin. Özbel Hasar Idaresi, bütün Türkiye’de uzman bedeni hasar uzmanı ve avukatlarıyla hizmet vermekte olup tazminat haklarınızı sahaya civarı sizden hangi sebeple olursa olsun HIÇBIR ZAMAN para istek etmemektedir… Şirketimiz öncesinde mağdurun doğruluk sahibi olup olmadığını saptama eder, doğruluk sahibi ise ve şirketimize otorite verirse işi sonuna civarı takip eder ve sonuçlandırana civarı para istek etmez. Tazminat mağdurun adına geçtikten ardından yüzde 20 artı kdv fiyatı fatura karşılığı alır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN